O nás

 

logo_mkc_aMultikulturní centrum Praha, z.s. (Česká republika)

MKC Praha je nevládní neziskovou organizací, jejímž hlavním cílem je respekt k lidským právům a jejich podpora, politická rovnost a zmenšení sociálních rozdílů. Je aktivní na poli vzdělávání, výzkumu a veřejných debat spojených s migrací a interetnickými vztahy.

 

cospe_logo-cmyk-newCOSPE (Itálie) www.cospe.org

COSPE je nevládní neziskovou organizací, která se věnuje začleňování a rovným příležitostem migrantů ve vzdělávání a zaměstnání v Itálii a Evropě.

E-mail: italy@bricksproject.eu

 

zaffiriaZaffiria (Itálie) www.zaffiria.it

Zaffiria se zaměřuje na práci se studenty, učiteli a rodiči v oblasti mediální výchovy, organizuje semináře, workshopy a školení.

 

Grimme-Institut-Logo_cmykGrimme Institut (Německo) www.grimme-institut.de

Hlavní náplní činnosti organizace je analýza mediálních výstupů, jejich kvality, podpora mediální gramotnosti a poskytování poradenství na politické úrovni.

E-mail: germany@bricksproject.eu

 

MA_lgMédia Animation (Belgie) www.media-animation.be

Média Animation je mediální a multimediální vzdělávací centrum pro francouzsky mluvící komunitu v Belgii. Zaměřuje se na odborné a celoživotní vzdělávání dospělých.

E-mail: belgium@bricksproject.eu

 

Logo_AFIES_newAFIES (Španělsko) www.afies.com

Nezisková organizace, která realizuje školení, výzkumy a studie s různou tematikou: zaměstnávání znevýhodněných skupin, rovné příležitosti mužů a žen, životní prostředí, sociální otázky a zaměstnávání.

E-mail: spain@bricksproject.eu

 

 Posted by at 15:00